Porovnání možností zvětšení penisu

Tabu obklopující problematiku zvětšování penisu zapříčiňuje, že my muži si před tím než se rozhodneme a podstoupíme tuto choulostivou proceduru, děláme hloubkovou kontrolu a pečlivý výzkum. Koneckonců, mluvíme o našich penisech.

V této uspěchané době zkoumáme jednotlivé možnosti pro zvětšení penisů, které jsou v současné době pro muže po celém světě k dispozici. Zmíníme se, jak o těch nejběžnějších, tak i o exotičtějších metodách.

 • · Operace za účelem zvětšení penisu
 • · Pilulky na penis
 • · Tradiční vakuové pumpy
 • · Hydropump pro zvětšení penisu
 • · Kosmetické zvětšení
 • · Závěry

Operace za účelem zvětšení penisu

Protože 30% penisu se nachází uvnitř mužského těla, nejběžnějším chirurgickým zákrokem pro zvětšení vašeho penisu je přenést co nejvíce ze skryté části penisu k zevnějšku těla. Toho lze dosáhnout uvolněním fundiform vazu a visacího vazu, který se váže na dvě topořivá tělesa na stydké kosti. Penis je pak natažený, pomocí protahovacího zařízení a chirurg pak rozděluje vazy blízko stydké kosti dokud bude uvolněn ve střední části. To znamená, že penis je "vystrčen" vpřed a výsledkem jsou 2-3 centimetry okamžitého nárustu.

Prodloužení tělesných orgánů ve srovnání s ligamentolýzou není ani rutinní, ani bezpečná procedura, a to z důvodu vysokého rizika impotence. Je zapotřebí pacientovi implantovat penilní protézu, aby bylo možné dosáhnout erekce


Nárůst Spokojenost Komplikace Časový rámec Náklady
2 až 4,3 cm 30% Impotence zaručená Časový rámec Vysoké

Pilulky

Sami víte, o čem mluvíme! Podvody od pilulek na zvětšení penisu po podvody s náplastmi na penis. Bývají primárně prodávané přes internet a slibují nereálné a naprosto vědecky nepodložené věci. Flora Výzkum v Kalifornii a Universita Maryland provedly analýzu látek nalezených v těchto pilulkách a objevily látky, které jsou velmi škodlivé pro vaše tělo, například plísně, kvasinky, bakterie E.Coli, pesticidy a olovo. Opravdu to chcete polykat?


Nárůst Spokojenost Komplikace Časový rámec Náklady
Žádný 5% Obsahuje škodlivé látky N/A Vysoké

Vakuové Pumpy

Definice vakuové Pumpy podle Wikipedie: má válcový tvar, který pokryje váš penis a ruční nebo motorovou pumpou se vytvoří vakuum. Vakuové Pumpy byly uznány jako efektivní při Peyronieho nemoci a čerpají krev do penisu tím, že vytvoří větší vnitřní krevní tlak uvnitř trubice a rozšíří tak tkáně vašeho penisu.

Pumpování s těmito tradičními přístroji musí být provedeno velmi opatrně, protože téměř žádný z nich nemá zabudované bezpečnostní mechanismy a můžou způsobit velké poškození v podobě prasknutí krevních cév a tvoření puchýřů. V některých případech mohou být varlata neočekávaně vtaženy do válce a způsobit prudkou bolest a případné zranění.

Peyronieho nemoc si můžete způsobit nesprávným používáním vakuové pumpy nebo při použití nestandardní vakuové pumpy (viz obrázek na pravé straně). Je to deformace, kterou si jistě žádný muž nechce způsobit.

Bathmate® opravdu nelze klasifikovat jako tradiční vakuovou pumpu a to z několika klíčových důvodů, které spočívají jak v jejím fungování, tak v její schopnosti zvětšit váš penis. Proto jsme zahrnuli Bathmate do další kapitoly Hydropump Penis Enlarger.

Nárůst Spokojenost Komplikace Časový rámec Náklady
1-2 cm 30% Může způsobit poranění při nesprávném použití 6 týdnů až několik let Nízké

Hydropump Penis Enlarger

Bathmate je v současné době jediným přístrojem na trhu, které využívá rozvinutý inženýrský patent ​v kombinaci s jedinečnými vlastnostmi hydrauliky pro vytvoření a zlepšení tradiční vakuové pumpy.

Za prvé, rozdíly mezi Bathmate a tradičními vakuovými pumpami jsou patrné hned, když je držíte vedle sebe.

 • · Nemá žádný externí mechanismus pumpování.
 • · Nemá žádné trubky, které vedou od trysky.
 • · Nemá části obtížné na používání jako silikonové podložky na spodní straně přístroje.
 • · Bathmate má velkou pohodlnou podložku, která sedí na ploše vaši pánve, je zhruba centimetr široká, oproti jen 1-2mm na tradičních vakuových pumpách, což ji dělá velice pohodlnou k používání.
 • · Válcový tvar tradičních vakuových pump byl nahrazen mnohem účinnější polykarbonátovou nerozbitnou plastovou trubicí, která končí kopulí, kde je umístěn odvzdušňovací ventil. Pro vytvoření tlaku stačí přitlačit přístroj dolů směrem k tělu, což je mnohem snažší a rychlejší oproti pumpování .

Manžeta (guma kosmického věku) je patentovaná hydraulická část přístroje, vzhledem k tomu, že manžeta v průběhu času pomalu uvolňuje tlak a tak dělá přístroj 100% bezpečným. Dokonce, i když se cítíte ospalý a máte přístroj nasazený na penisu, manžeta přesto umožní normální průtok krve uvnitř vašeho penisu a tedy v žádném případě nepoškozuje živé tkáně .

Kouzelnou složkou Bathmate Hydropump Penis Enlarger je voda. Přístroj můžete používat, když jste ve sprše, ve vaně nebo dokonce i když sledujete televizi! Mnoho uživatelů Bathmate se nás ptá: "Jak se proboha můžete dívat na televizi a používat Bathmate?" odpověď je velmi jednoduchá. Jakmile se dostanete na kloub používání přístroje, začnete si všímat, kolik vody opravdu potřebujete, aby se dostavila akce. Má osobní zkušenost je nalít jeden šálek vlažné vody do přístroje, zatímco držím malé tlačítko na Bathmate Revision III a nasadilt ho na můj ochablý penis, zapumpuji několikrát a potom pokračuji v práci, koukám na televizi nebo pokračuji v tom, co jsem dělal dříve.

Nyní zpátky k tomu nejdůležitějšímu. Vzhledem k tomu, že Bathmate je tak moderní a má výrazný náskok před konkurencí na trhu se zvětšováním penisu, doktoři, velké mezinárodní farmaceutické společnosti a high street maloobchodní společnosti po celém světě změnili přístup k pořizovatelům Bathmate za účelem přinést ho jako Novinku na trh a do lékařského světa a high street maloobchodu.

Jednoduše řečeno, Bathmate byl vynalezen a je používán muži po celém světě jako upřednostňovaná volba zvětšování penisu, ale k našemu překvapení v průběhu let jsme obdrželi různé e-maily od zákazníků a dopisy s gratulacemi za vynalezení tohoto život měnícího přístroje, který změnil životy zákazníků.


Nárůst Spokojenost Komplikace Časový rámec Náklady
3-8 cm 95% Nízká 6 týdnů až jeden rok Střední

Kosmetické Zvětšení

Tento způsob by neměl být považován za reálný způsob fyzického zvětšení penisu, protože to vlastně znamená odhalení větší části vašeho penisu a jeho optického zvětšení. Toho lze dosáhnout pravidelným zkracováním a holením ochlupení vašeho penisu. Náš osobní názor je, že toto by mělo být provedeno v každém případě bez ohledu na to, jestli máte zájem zvětšit váš penis nebo ne, neboť se tím zvyšuje hygiena v okolí vašeho penisu a penis vypadá lépe.


Nárůst Spokojenost Komplikace Časový rámec Náklady
Nikdo N/A Žádný Okamžitý Žádné

Závěr

Tato tabulka vám ukazuje výhody každé metody, kterou jsme se zabývali v této části a poskytuje vám stručný přehled pro usnadnění rozhodnutí, která metoda vám nejlépe vyhovuje.

Metoda Nárust Spokojenost Komplikace Časový rámec Náklady
Operace
Pilulky -
Vakuové Pumpy
Bathmate
Kosmetické Zvětšení -

Rozhodnutí máte ve svých rukou. Tyto informace byly sestaveny pro vaše pohodlí a pro usnadnění vašeho rozhodnutí v otázce, která metoda je pro vás ta pravá. Upřímně oceňujeme, že jste si našli čas na posouzení nejpopulárnější metody pro zvětšování penisu a nabízíme vám ještě, abyste si přečetli naše další související stránky.

Jak zvětšit váš penis - to není nová otázka. O tuto otázku je velký zájem již po mnoho let. Odborníci z Bathmate laboratoře se poučili ze zahraničních zkušeností a díky tomu vynalezli přístroj, jehož účinnost je ověřována po řadu let, které se sebou přináší praktické výsledky!