Jak to funguje

Bathmate© Výsledek

1

Váš penis je rozdělen na tři komory, dvě velké nahoře, to jsou vaše erekční tkáně (Topořivá nebo kavernózní Tělesa ) a jedna menší komora v dolní části, ze které močíte a ejakulujete (Carpus Spongiosum)


2

Pokud se sexuálně vzrušíte, váš mozek uvolňuje hormon, který posílá krev do vašeho penisu a naplňuje vaše erektivní tkáně. Krevní mezery v Topořivých Tělesech se vyplňují na maximum a umožňují vám erekci.


3

Při používání Bathmate©, voda kolem penisu má negativní tlak, který vytváří rovnoměrně rozvádějící sací sílu do všech částí penisu. To pomáhá čerpat bohatou okysličenou krev do dutiny penisu a zvětšovat ho.

Při stálém a správném používání Bathmate©, tam bude více a více krve, která může proudit do měkké houbovité tkáně uvnitř dutiny penisu. To způsobuje, že v penisu se vytváří více buněk, které mohou zvětšovat svou velikost a udržet více krve pro normální erekci. Zvyšováním kapacity této tkáně se v ní udržuje více krve a výsledek bude větší penis.


4

Za prvé vaše tloušťka se zvýší, následovaná vaši délkou. Váš penis v ochablém stavu bude také mnohem větší. Obecně, po 1-3 měsících, se délka začne zvyšovat cca o půl až 1-2 cm. Čím více budete Bathmate© používat, tím silnější a delší bude váš penis. Doporučujeme 15 minutovou proceduru alespoň jednou denně.


5

Tento nárůst se týká obou stavů penisu, vztyčeného i ochablého (měkkého). Muži, kteří při ochablém stavu penisu, ho mají malý, získají rychlé a viditelné výsledky. Výsledky uvidíte již po prvním použití Bathmate©. Obecně většina mužů dosáhne zvětšení o 2-5 cm na délce s 30%-40% zvýšení v tloušťce.


6

Je to jako trénink s činkami. Pokud jdete do posilovny jednou, vaše tělo opravdu nebude vypadat jako tělo napumpované pro nějakou show. Pokud půjdete do posilovny 3-4 krát za týden, začnete vidět změny, které vám již zůstanou.


7

Zde je video ukázka toho, jak a proč Bathmate© funguje.


Pro stažení klikněte zde.

8

Bathmate© využívá zásady fyzioterapie pro zvětšení velikosti penisu, a proto je velmi bezpečná na rozdíl od pilulek, tažných zařízení a operací.

Díky svému top designu, zkonstruovaném inženýry, je používání Bathmate © také velmi pohodlné. Už nikdy nebudete muset snášet bolesti nebo nepříjemné pocity během celé procedury jako při používání běžné vakuové pumpy.

Naši zákazníci z Česka, stejně jako i z jiných zemí, nám neustále posílají odezvy na výsledky, kterých dosáhli. Mnoho z nich dosáhlo zřejmé výsledky na délce, a zejména na tloušťce.

Klikněte zde pro zobrazení více video ukázek a Bathmate© Výuku.

Jak zvětšit váš penis - to není nová otázka. O tuto otázku je velký zájem již po mnoho let. Odborníci z Bathmate laboratoře se poučili ze zahraničních zkušeností a díky tomu vynalezli přístroj, jehož účinnost je ověřována po řadu let, které se sebou přináší praktické výsledky!